Czy podoba wam się wioska
Damian
pisze:
Leszcze to bardzo urocza wioska ktora wszyscy lubia "zwiedzac" noca co nie? ;p
Tak szczególnie w lokalu Damiana czyli Przystanku!
PRZEJDŹ NA FORUM