Czy podoba wam się wioska
    Damian pisze:

    Leszcze to bardzo urocza wioska ktora wszyscy lubia "zwiedzac" noca co nie? ;p


Tak szczególnie w lokalu Damiana czyli Przystanku! bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM