::Skoki narciarskie - coś dla kibica::
gwiazdy światowego formatu już na naszym FORUM;)
a ja dziś sprawdzałam i się okazało, że Gregor S[Shliri] ma konto na Facebooku, i to raczej nie jest żadna podróba,ale jego raczej prawdziwe, bo sprawdzałam znajomych. Zainteresowanych proszę o własne sprawdzenie, a wcześniej zarejstrowanie się na nim!coolcoolcool


  PRZEJDŹ NA FORUM