| ::Skoki narciarskie - coś dla kibica:: gwiazdy światowego formatu już na naszym FORUM;) |
| a ja dziś sprawdzałam i się okazało, że Gregor S[Shliri] ma konto na Facebooku, i to raczej nie jest żadna podróba,ale jego raczej prawdziwe, bo sprawdzałam znajomych. Zainteresowanych proszę o własne sprawdzenie, a wcześniej zarejstrowanie się na nim! |