::Skoki narciarskie - coś dla kibica::
gwiazdy światowego formatu już na naszym FORUM;)
Dziś Małysz zajął 3 miejsce w Lillehamer!
Wygrał Gregor Shlirenzauer przed Thomasem Morgensternem.Piękny KONKURSbardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM