| ::Skoki narciarskie - coś dla kibica:: gwiazdy światowego formatu już na naszym FORUM;) |
| eeeeeee nuda ja dla odmiany jestem patriota i dlatego wole gwiazdy polskiej reprezentacji z marcinem 'diabelkiem' bachleda i robertem 'nielotem' mateja przytocze wam biografie owych zasluzonych polakow |