FC Barcelona
wpisy Fanów Barcy
oł thx co za miły widok, tylko to pierwsze zdjęcie Bojana dodane przez wsk, daje troche do namysłu i jest szczere AŻ DO BÓLU
PRZEJDŹ NA FORUM