Czy podoba wam się wioska
Zgadzam się ze stwierdzeniem że organizujemy "ciekawe zabawy i wycieczki"...
moze nie jest tego za wiele no ale..
Przynajmniej mozna spedzic czas pozytecznie,,
PRZEJD NA FORUM