Mecze Piłki Nożnej
DNIA 17.08.09 ODBYŁ SIĘ MECZ NA STADIONIE ARENA LESZCZE POMIĘDZY ZESPOŁAMI:

FC.LESZCZE VS F.K.S

Mecz był bardzo zacięty ale po końcowym gwizdku drużyna gospodarzy świętowała zwycięstwostrzałka 5:3.Obydwie drużyny stawiły się w najmocniejszych składach.Jednak wygrała drużyna z Leszcz.GRATULACJE!
bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM