DNIA 17.08.09 ODBYŁ SIĘ MECZ NA STADIONIE ARENA LESZCZE POMIĘDZY ZESPOŁAMI:
FC.LESZCZE VS F.K.S
Mecz był bardzo zacięty ale po końcowym gwizdku drużyna gospodarzy świętowała zwycięstwo5:3.Obydwie drużyny stawiły się w najmocniejszych składach.Jednak wygrała drużyna z Leszcz.GRATULACJE!