Zdięcia
Pomoc!!!!!!!

BBCode phpBB zawiera znacznik umożliwiający wstawianie obrazków do postów. Należy jednak pamiętać o dwóch istotnych rzeczach: wielu użytkowników nie lubi dużych ilości obrazków w postach oraz wstawiany obrazek musi być już dostępny w internecie (nie może na przykład istnieć tylko na twoim komputerze, chyba że masz u siebie serwer!). Nie ma obecnie możliwości przechowywania obrazków lokalnie wraz z forum . Aby wstawić obrazek musisz otoczyć jego adres URL znacznikami [img][/img]. Na przykład:



  PRZEJDŹ NA FORUM